Blog Galeri Biz Kimiz?

 

DERMİSS

Kayseri Güzellik Merkezi olarak akla ilk gelen firmalardan biri olarak 2006 yılından bu yana faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdüren işyerimiz, çalışmalarını Sağlık Bakanlığına bağlı limited sti. olarak devam ettirmektedir.

Başta kurucumuz Dr. Deniz AYKOL olmak üzere yetişmiş kaliteli personelleri ile Kayseri ili ve çevresinde Dermatoloji, Güzellik, Bakım merkezi olarak bir marka olarak bilinmektedir. Günümüz gereklilikleri ve sorumlulukları ile gelişen teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanmak amacı ile hem üstün son teknoloji makine ekipmanları hemde sürekli yeni bir buluşun ve yöntemin geliştirildiği Sağlık sektöründe personeline seminer, kongre, kurs ve eğitimlere katılma olanağı vererek müşterilerine üstün hizmet anlayışını sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Güzellik ve Bakım merkezimiz, Özel Dermiss Polikliniği Kayseri’ de Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Mezoterapi, Botoks, Saç Mezoterapisi, Faksiyonel Lazer, Q-Switched NdYag, Dövme Silme, Lipoliz, Kavitasyon, Koltuk altı ve El terlemesi, AWT, Radyofrekans, Ozon Sauna, Mezolifting, Kimyasal Peeling, Dolgu, LPG, Pressoterapi, PRP, Dermaterapi, Tanita, Pasif Jimnastik, Power Plate tedavi yöntemleri üzerinde değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Bizimle tanışmak ve bir çayımızı içmeniz için sizi merkezimize davet ediyoruz.

Sağlıklı, bakımlı ve güzel bir yaşam dileklerimizle…

DUYURULAR

Kampanya ve indirimlerimizden haberdar olmak için
e mail grubumuza katılın.

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal bağlantılarımızle bizi takip edin. etkinlik ve yeniliklerden. Son çıkan ürünlerden ilk siz haberdar olun.

ins g+ fs

0530 877 93 77

0352 236 19 00

0352 236 25 00

[email protected]

COPYRIGHT © 2016 DERMISS.COM ALL RIGHTS RESERVED