Blog Galeri Biz Kimiz?

 

LPG

UYGULAMALAR

LAZER EPİLASYON

SAÇ MEZOTERAPİSİ

ESTETİK DOLGU

BOTOKS

FRAKSİYONEL LAZER

PASİF JİMNASTİK

FIBROCELL-KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

Q-SWITCHED NDYAG

DÖVME SİLME

KİMYASAL PEELING

PRP

KARBON PEELING

LİPOLİZ

AMELİYATSIZ YÜZ GERME

KAVİTASYON

MEZOTERAPİ

KOLTUKALTI VE EL TERLEMESİ

LPG

PRESSOTERAPİ

CİLT BAKIMI

KILCAL DAMAR-KIRMIZI YÜZ

AWT

RADYOFREKANS

OZON SAUNA

DERMATERAPİ

POWERPLATE

ULTRASKIN

SELÜLİT TEDAVİSİ, BÖLGESEL İNCELME, SIKILAŞMA İÇİN AMELİYATSIZ ÇÖZÜM:

LPG CELLU M6 KEYMODULE

LPG, selülit tedavisinde etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış FDA kalite belgeli tek endermoloji cihazıdır. Dermiss Güzellik Merkezi Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi Ünitesinde LPG’nin son modeli Cellu M6 Keymodule ile hizmet vermekteyiz. Tedavi uzman doktor kontrolünde yapılmaktadır.

LPG nedir?

LPG, emme ve dönme hareketleri ile deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulama prensibine dayanan bir masaj metodudur. Bu masaj sayesinde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım artar. Böylece metabolik artıkların uzaklaştırılmasını sağlar. Yanısıra mekanik etki ile derialtı yağ dokuları arasında deriye uzanan ve selülit oluşumuna neden olduğu iddia edilen bandların ayrılmasına yardımcı olur. Kısaca deriden kasa kadar tüm cilt altı dokularının yeniden şekillenmesini sağlar.

Hangi amaçlarla kullanılır?

Amaç, vücudu sıkılaştırmak, metabolizmayı hızlandırmak, lokal olarak yağların biriktiği bölgeleri toparlamak, cildin dokusunu iyileştirmek, sonuç olarak vücudu biçimlendirmektir. Ayrıca spor yaralanmalarında, fibrozit tendinit, lumbalji gibi fizik tedavi uygulamalarında, travma ve yanık skarlarında ve lenfödem tedavisinde de kullanılmaktadır.

Uygulama neye göre planlanır?

LPG tedavisine başlamadan önce uzman doktor tarafından kişinin cilt muayenesi yapılmalıdır. Muayene doğrultusunda tespit edilen problemlerin (sellülit, bölgesel yağlanma, gevşek deri, sarkık deri vb…) tedavisine yönelik bir uygulama protokolü hazırlanır.

Uygulama nasıl yapılıyor?

Tedavi sırasında her hastaya özel çorap giydirilir. Uygulama, tamamen ağrısız bir yöntem olmakla birlikte ilk uygulamada hastalar rahatsızlık duyabilirler seanslar ilerledikçe stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkisi ön plana çıkar.

Seansların süresi ve sıklığı nedir?

Her bir seans 35-40 dakika sürer. Haftada en az 2-3 kez uygulanmalıdır. 15-20 seanslık kürler şeklinde önerilmektedir. 15-20 seanslık kür bittikten sonra ilk ay haftada bir, ikinci ay iki haftada bir uygulama sonrası ihtiyaç devam ediyorsa ikinci küre başlanabilir. Tedavi amacına ulaştıysa aylık idameye devam edilerek kişilerin takibi gerekir.

Hangi durumlarda uygulanamıyor?

Açık yaralara, göz çevresine, genital bölgelere, hamilelikte, doğumdan sonra 3 ay içinde, sezeryandan sonra 6 ay içinde, kalın varislerin olduğu bölgelere, enfeksiyonlu bölgelere, lipomların üzerine, ateşli hastalık dönemlerinde, şeker hastalarına, kalp hastalığı olanlara, ve nedeni bilinmeyen ağrıları olanlara uygulanmamalıdır.

LPG Cellu M6 Key Module’ün eski modeller ve diğer vakum yapan aletlerden farkı nedir?

LPG Cellu M6 Key Module ile yapılan uygulamaların diğer yöntemlere göre en önemli özelliği, cihazın, sellülit tedavisinde etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış, FDA kalite belgeli tek cihazı olmasıdır. LPG sadece vakum yapan bir alet değildir. “LPG Cellu M6 Keymodule i”, LPG’nin son modelidir. LPG’nin eski modellerine göre Keymodule’ün en önemli özelliği, kişiye özel programlar seçilmesine olanak sağlayan yazılıma sahip olmasıdır… Keymodule’de, selülit tedavisinden, gevşek derinin toparlanmasına, liposuction ve ameliyat sonrası uygulamalardan bölgesel incelmeye, drenajdan ağrı tedavisine değişik cilt ve vücut problemlerinin giderilmesine yönelik 55 farklı program bulunmaktadır.

Keymodule’ün bir diğer önemli özelliği, vücut şekli ve cilt yapısına göre farklı uygulama başlıkları seçebilmeye olanak sağlaması ve başlıklar üzerinde birbirinden bağımsız hareket kabiliyetine sahip iki rulman bulunmasıdır. Bu sayede cilt ve cilt altı dokular üzerinde maksimum düzeyde etki sağlamak mümkün olmaktadır. LPG’nin stres azaltan rahatlatıcı etkisi başlık tasarımındaki bu yenilikler sayesinde olmaktadır. Ayrıca rulmanların hareketi vakum etkisini vücutta dengeli olarak dağıtmakta böylece diğer vakum cihazlarında morarma ve doku zedelenmelerine yol açan etki LPG Key Module’de kesinlikle görülmemektedir.

Bu özellikler yalnızca “LPG’nin Cellu M6 Keymodule i” modelinde bulunmaktadır.

 

DUYURULAR

Kampanya ve indirimlerimizden haberdar olmak için
e mail grubumuza katılın.

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal bağlantılarımızle bizi takip edin. etkinlik ve yeniliklerden. Son çıkan ürünlerden ilk siz haberdar olun.

ins g+ fs

0530 877 93 77

0352 236 19 00

0352 236 25 00

[email protected]

COPYRIGHT © 2016 DERMISS.COM ALL RIGHTS RESERVED