Blog Galeri Biz Kimiz?

 

PASİF JİMNASTİK

UYGULAMALAR

LAZER EPİLASYON

SAÇ MEZOTERAPİSİ

ESTETİK DOLGU

BOTOKS

FRAKSİYONEL LAZER

PASİF JİMNASTİK

FIBROCELL-KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

Q-SWITCHED NDYAG

DÖVME SİLME

KİMYASAL PEELING

PRP

KARBON PEELING

LİPOLİZ

AMELİYATSIZ YÜZ GERME

KAVİTASYON

MEZOTERAPİ

KOLTUKALTI VE EL TERLEMESİ

LPG

PRESSOTERAPİ

CİLT BAKIMI

KILCAL DAMAR-KIRMIZI YÜZ

AWT

RADYOFREKANS

OZON SAUNA

DERMATERAPİ

POWERPLATE

ULTRASKIN

PELEKTROSTİMÜLASYON (Pasif Jimnastik)

Pasif jimnastik deyimi, yapılan uygulamayı anlamayı kolaylaştırmak için halk arasında kullanılan bir deyimdir. Gerçekte bu uygulama bölgesel şekil bozukluklarının ve fazla yağ dokularının elektroterapi ( elektrostimülasyon) yöntemiyle giderilmesi esasına dayanmaktadır. Vücudumuzda yağ dokusunun biriktiği yerlerde, kas dokusunu pasif biçimde çalıştırarak bölgenin incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik vücuda yerleştilen elektrodlarla doğru akım uygulanarak yapılır. Tek başına bir zayıflama yöntemi değildir. Herhangi bir kalori kaybina yol açmaz. İdeal kilo sınırları içinde bulunan ya da uygun bir programla zayıflamakta olan kişilere önerilir. Aynı zamanda aktif spor gibi efor gerektirmediği için ağır egzersiz yapması yasaklananlarda içermediğinden zayıflama döneminde egzersiz ihtiyacını karşılar. Ayrıca aktif sporda olduğu gibi kas kütlesinde artışa yol açmaz.

Uygulanan sağlıklı diyetle yağ hücreleri boşaltılır. Boşaltılan bu yağ hücreleri pasif jimnastikle yapılan kas hareketleri ile sıkılaştırılır. Farklı kas grupları belli bir program doğrultusunda çalıştırılır. Bu çalışmayla amaçlanan, enerji harcamak değil, kas gerginliğini arttırmaktır. Bölgesel zayıflamada kilo verirken olusan sarkmalari önlemek vücudu toparlamak ve cm. olarak incelmek amacıyla kullanılmalıdır. İncelmenin dışında kan akımını düzenleyerek cildin kalitesini artırır ve selülitin azalmasında etkili olur.

Her seansta artırılan akımla haftada 2-3 kez olmak üzere 15 – 20 seans önerilmektedir. Sonrasında özellikle Lenf drenajı ( pressoterapi) ve LPG uygulaması etkiyi maximum düzeye çıkararak en iyi sonucun elde edilmesini sağlar. Kişiler uygulamayı bıraktıktan sonra vücut yapısında bozulma veya kilo artışı söz konusu değildir.

 

DUYURULAR

Kampanya ve indirimlerimizden haberdar olmak için
e mail grubumuza katılın.

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal bağlantılarımızle bizi takip edin. etkinlik ve yeniliklerden. Son çıkan ürünlerden ilk siz haberdar olun.

ins g+ fs

0530 877 93 77

0352 236 19 00

0352 236 25 00

[email protected]

COPYRIGHT © 2016 DERMISS.COM ALL RIGHTS RESERVED