Blog Galeri Biz Kimiz?

 

ULTRASKIN

UYGULAMALAR

LAZER EPİLASYON

SAÇ MEZOTERAPİSİ

ESTETİK DOLGU

BOTOKS

FRAKSİYONEL LAZER

PASİF JİMNASTİK

FIBROCELL-KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

Q-SWITCHED NDYAG

DÖVME SİLME

KİMYASAL PEELING

PRP

KARBON PEELING

LİPOLİZ

AMELİYATSIZ YÜZ GERME

KAVİTASYON

MEZOTERAPİ

KOLTUKALTI VE EL TERLEMESİ

LPG

PRESSOTERAPİ

CİLT BAKIMI

KILCAL DAMAR-KIRMIZI YÜZ

AWT

RADYOFREKANS

OZON SAUNA

DERMATERAPİ

POWERPLATE

ULTRASKIN

Ultraskin – Cilt Gençleştirme Tedavisi

( Odaklanmış Ultrason Teknolojisi, Ultherapy)

Ultra Skin teknolojisi cildin alt katmanlarına odaklanmış ses dalgaları ile kollajen üretiminin uyarılmasını dolayısıyla ciltte sıkılaşma , kırışıklıklarda azalmayı sağlar. Özellikle orta yaş ve üzerinde sarkma yaşanan kaş, alın, yanak, ağız kenarı, yüz konturu, çene hattı, gıdı bölgesi, dekolte bölgesi ve göz çevresinde ameliyatsız toparlanma ve gençleşme sağlanmaktadır. Odaklanmış ultrason teknolojisi, ses dalgalarının ısı enerjisi oluşturması ile istenen doku derinliğine odaklanarak cildin üst tabakasına zarar vermeden deri altındaki bağ dokusunda kollajen üretimini artıran küçük ısı hasarları oluşturmaktadır. Üst deriye hasar vermeden derin dokuları etkilemesi, sıkılaştırmadaki başarısı cerrahi müdahale öncesi en iyi uygulama olmasını sağlamıştır.

Tek bir uygulama ardından rejenerasyon süreci hemen başlar, ilk anda bile hafif bir gerilme etkisi görülmektedir. Cilt uygulama sonrası her geçen gün daha iyi görünmeye başlar, 1 ay sonra etkiler görünür hale gelir, 3 ayın sonunda istenen sonuç gözlenmeye başlar. Tam sonuç alınması ise 6 ay sürmektedir. Ciltte kollajen üretimini uyardığı için elde edilen sonuç uzun süreli kalıcı olmaktadır. Genellikle 1-2 yıl aralarla yapılması önerilmektedir.

Ultrason ile cilt gençleştirme nasıl uygulanır?

İşlem öncesinde isteğe bağlı anestezik krem sürülebilir. Ağrı hafif denebilecek düzeydedir bu muadili aletlere göre avantajlarından biridir. Cildin 3 mm ve 4,5 mm altına odaklanmış iki farklı başlıkla bölgesine göre 50- 500 atış yapılır.

Ultrason ile cilt gençleştirme kimlere ve hangi bölgelere uygulanır?

Cildinde elastikiyet kaybı olan herkese yapılabilir . Önemli olan ihtiyacın belirlenmesidir. Yüzde sarkmaları olan hastalarda yanaklara, gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek amacıyla boyuna, kaş kaldırmak amacıyla kaş-alın bölgesine, göz dış ve alt kısmındaki kırışıklıkları azaltmak amacı ile göz çevresine, dekolte bölgesindeki kırışıklıkları düzeltmek amacıyla dekolteye uygulanmaktadır.

Ultrason ile cilt gençleştirme işlemi ne kadar zaman alır?

Ultrason ile cilt gençleştirme süresi uygulama yapılan bölgeye göre 30-60 dakika arasında değişmekte olup tüm yüz ve boyuna yapılan uygulama 1 saat kadar sürmektedir. Ultrason ile cilt gençleştirme ile istenen sonuca ulaşmak için 1 bazen zor vakalarda 3 seans uygulanmalıdır.

Uygulama ağrılı mıdır?

Uygulama sırasında hastalar hissettikleri acıyı genelde “iğne batması” ya da “elektriklenme” olarak tanımlamaktadır. Hastaların tercihine bağlı olarak bölgesel anestezi veya sedasyon uygulaması ile ağrı hissini tamamen engellemek mümkün olabilmektedir. Muadili diğer aletlere göre ağrı hissinin azaltılmış olması avantajıdır.

Uygulama sonrasında günlük yaşantıya hemen dönülebilir mi?

Uygulamanın ardından kişi günlük aktivitelerine hemen dönebilir. Ultrason ile cilt gençleştirme sonrasında ciltte yanık, leke, herhangi bir yan etki oluşmaz. Bazı hastalarda birkaç saat sonra normale dönecek olan hafif kızarıklıklar, çok nadiren hafif bir ödem olabilir.

Ultrason ile cilt gençleştirme “Güvenli Bir Yöntem” midir?

Ultrason enerjisi tıpta 50 yıldan aşkın süredir güvenle (gebelerde dahi) kullanılmaktadır.

Ultrason ile cilt gençleştirme’ nin sonuçları ne zaman ortaya çıkmaktadır?

Uygulamadan hemen sonra bile enflamasyona bağlı bir gerginlik toparlanma olsa da gerçek etkilerinin ortaya çıkması kollajenin uyarılmasına bağlı olduğu için zaman alır. Her geçen gün giderek ciltte sıkılaşma hissedilir. Genellikle bir ay sonra etkiler görünür hale gelir, 3 ayın sonunda istenen sonuç gözlenmeye başlar. Tam sonuç alınması ise 6 ayı bulabilir. sonuçlar uzun süre kalıcıdır.

 

DUYURULAR

Kampanya ve indirimlerimizden haberdar olmak için
e mail grubumuza katılın.

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal bağlantılarımızle bizi takip edin. etkinlik ve yeniliklerden. Son çıkan ürünlerden ilk siz haberdar olun.

ins g+ fs

0530 877 93 77

0352 236 19 00

0352 236 25 00

[email protected]

COPYRIGHT © 2016 DERMISS.COM ALL RIGHTS RESERVED